0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group C
Serbia
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Slovenia
۱
۱
Denmark
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J League
Kashima Antlers
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۱۲:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۱۵
Vissel Kobe
۱
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۲:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۰:۰۰
World
Friendly International Matches
Ecuador
-
-
Honduras
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colombia
۳
۰
Bolivia
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie A
Vitoria BA
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Corinthians Paulista
-
-
Sao Paulo FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fluminense RJ
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۳:۳۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
Uzbekistan
Super League
Sogdiyona Jizzax
۱
۰
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
Pakhtakor Tashkent
۰
۰
Navbahor Namangan
Finished
۱۸:۳۰
United States
MLS
New York Red Bull
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۲
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۴
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Seattle Sounders
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۶:۰۰
Toronto FC
۱
۴
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۲
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۳:۰۰
Charlotte
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۳
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۱
۳
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
Spain
LaLiga 2
Real Oviedo
۱
۰
RCD Espanyol
inprogress
۲۰:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Daegu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۲
FC Seoul
Finished
۱۲:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۲
Incheon United FC
Finished
۱۲:۳۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao West Coast FC
۰
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Ansar Beirut
۳
۰
Al Bourj
Finished
۱۷:۳۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۲
۱
Racing Beirut
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
FC Barcelona B
۰
۱
Cordoba
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Tucuman
۱
۱
Defensa y Justicia
Finished
۰۳:۰۰
World
Maurice Revello Tournament
Ukraine U23
۲
۲
Ivory Coast U23
inprogress
۱۹:۴۵
Italy U21
۱
۰
France U20
Finished
۱۶:۰۰
Norway
1. Division
Kongsvinger IL
۰
۵
Asane IL Ulset
Finished
۱۶:۳۰
Ranheim Trondheim
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
FC Lyn Oslo
۱
۲
Sogndal IL
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۱
۰
Bryne FK
Finished
۱۶:۳۰
Egersund IK
۱
۱
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Levanger FK
۴
۰
Aalesunds FK
Finished
۱۶:۳۰
IK Start Kristiansand
۴
۳
Stabaek
Finished
۱۶:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۳
Mjondalen IF
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Liga 2
Deportivo Llacuabamba
۰
۰
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
UCV Moquegua
۱
۰
Santos FC de Ica
Finished
۱۹:۳۰
Molinos El Pirata
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Ayacucho FC
-
-
EM Deportivo Binacional
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Serie D
Barra FC
۱
۱
Avenida
Finished
۰۰:۳۰
Anapolis FC
-
-
Real Brasilia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nova Iguacu FC
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۲۱:۳۰
Maracana EC
۰
۰
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۱:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Costa Rica EC
inprogress
۲۱:۳۰
Concordia AC
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mixto EC
۱
۰
Ipora EC
Finished
۰۰:۳۰
Moto Club
-
-
Fluminense PL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Itabaiana
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
Sousa EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie C
Athletic Club MG
۳
۱
Ferroviario
Finished
۰۲:۰۰
Sao Jose EC
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Figueirense FC
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Remo PA
-
-
Ypiranga RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Japan
J2 League
Ehime FC
۳
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۱۲:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۰:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۳:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۲:۳۰
Mito HollyHock
۱
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۱:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Tochigi SC
Finished
۱۲:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۰۰
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۳
۳
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
FK Panevezys
Finished
۱۸:۵۵
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۱
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Centro Atletico Fenix
۳
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۹:۰۰
Danubio
۱
۰
Rampla Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۱
۰
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CA Rentistas
۲
۰
Atenas
Finished
۰۰:۳۰
Juventud Piedras
۱
۳
Montevideo City Torque
Finished
۱۶:۱۵
Tacuarembo
۰
۰
La Luz
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۲
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۲:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme United
Finished
۱۴:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Nittaida Nippon (W)
۱
۰
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۱
۲
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gunma White Star (W)
۰
۳
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۲
۲
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۶:۳۰
AS Harima Albion (W)
۱
۲
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Paju Citizen FC
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۴
Mokpo City
Finished
۱۱:۳۰
Busan Transport Corp
۳
۴
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Changwon City
۱
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۷:۳۰
Brusque
-
-
Ceara SC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ituano SP
۳
۵
Paysandu
Finished
۰۰:۳۰
Japan
J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۵
Grulla Morioka
۳
۲
Nagano Parceiro
Finished
۱۲:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۴
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۰۷:۳۰
Imabari FC
۲
۱
SC Sagamihara
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
Nara Club
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Japan Football League
Honda F.C.
۱
۱
Reinmeer Aomori
Finished
۰۷:۳۰
Sony Sendai
۳
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۱
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۱
۱
Veertien Mie
Finished
۰۷:۳۰
Reilac Shiga
۱
۱
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Minebea Mitsumi
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
China
Jia League
Yanbian Longding
۲
۲
Guangzhou FC
Finished
۱۰:۳۰
Jiangxi Lushan F.C.
۲
۵
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Norway
U19 Elite League
Ullern U19
۲
۲
Lillehammer U19
Finished
۱۹:۳۰
Klofta U19
۱
۲
Valerenga B U19
inprogress
۲۰:۰۰
As IL U19
۵
۳
Begby IL U19
Finished
۱۷:۳۰
Lorenskog U19
۲
۴
Asker U19
Finished
۱۶:۳۰
Oppsal IF U19
۲
۱
IF Ready U19
Finished
۱۵:۱۵
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۱
۰
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۲
۳
Oakland Roots SC
Finished
۰۶:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۴:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۲
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
Memphis 901 FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۲
Orange County SC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Weston Workers
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Charlestown Azzurri
۱
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۴
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۰۰
Central Coast Mariners NPL
۱
۱
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Ha Noi
۲
۱
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۵:۴۵
Hai Phong
۳
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
United States
USL League Two
Charlottesville Blues
۲
۰
Christos FC
Finished
۰۰:۳۰
FC Tucson
۵
۱
Redlands FC
Finished
۰۵:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۱
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۰
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۰
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
FC Motown
۴
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۰۰
Louisiana Krewe FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Athens United
۲
۳
East Atlanta FC
Finished
۰۲:۳۰
AC Houston Sur
۱
۲
Houston FC
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland Force SC
۲
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
A.C. Connecticut
۳
۲
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
LVU Rush
۰
۴
Real Central New Jersey
Finished
۰۲:۳۰
Salt City SC
۰
۰
Utah United
Finished
۰۵:۰۰
New Jersey Copa
۱
۳
Ironbound SC
Finished
۰۰:۳۰
West Virginia United
۰
۰
North Carolina FC U23
Finished
۰۱:۳۰
Lehigh Valley United Sonic
۰
۴
Real Central New Jersey
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۰
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Ann Arbor
۳
۰
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۳
۰
Birmingham Legion FC 2
Finished
۰۳:۰۰
Hill Country Lobos
۱
۶
AHFC Royals
Finished
۰۴:۰۰
Flatirons Rush SC
۲
۱
New Mexico United U23
Finished
۰۴:۳۰
Coachella FC
۰
۳
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۱
St Croix SC
inprogress
۲۰:۳۰
Philippines
PFL
Dynamic Herb Cebu FC
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۰۰
Stallion FC
۷
۱
Tuloy
Finished
۱۵:۳۰
United City FC
۰
۰
Davao Aguilas
Finished
۱۳:۱۵
Don Bosco Garelli
۱
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۳
۰
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Superettan
Osters IF
۱
۱
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens IF
۲
۰
IK Oddevold
Finished
۱۸:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۰
Orebro SK
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۱
O'Connor Knights U23
Finished
۰۴:۳۰
Canberra Croatia U23
۰
۲
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
Chile
Copa Chile
Trasandino Los Andes
۱
۲
La Serena
inprogress
۲۰:۰۰
Santiago City
-
-
Palestino Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Lautaro de Buin
-
-
O'Higgins
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportes Rengo
۰
۰
CD Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
General Velasquez
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Latvia
Virsliga
Rigas Futbola Skola
۱
۰
Riga FC
inprogress
۲۰:۳۰
FK Auda
۴
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
SC Grobinas
۴
۲
FK Jelgava
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۳
FC Barcelona (W)
Finished
۱۳:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۲
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۲
۰
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division
CE L'Hospitalet
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۴:۰۰
Real Murcia B
۱
۱
CD Coria
Finished
۱۹:۳۰
UD Almeria B
۱
۱
CD Toledo
Finished
۱۳:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Jove Espanol
inprogress
۲۰:۳۰
L`Entregu CF
۱
۲
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
Gran Pena FC
۰
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۳۰
CD Laredo
۱
۱
Cuarte CD
Finished
۱۹:۳۰
Union Sur Yaiza
۱
۱
Club Portugalete
Finished
۱۴:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
BK Olympic
۰
۵
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Ariana FC
۲
۱
Ljungskile SK
Finished
۱۷:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۱
Onsala BK
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Suomen Cup
SJK Akatemia
۲
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۴:۳۰
PPJ Helsinki
۱
۲
EIF Ekenas
Finished
۱۸:۳۰
GrIFK Grankulla
۳
۲
MuSa
Finished
۱۹:۰۰
EPS
۲
۳
FC Lahti
Finished
۱۶:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۵
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
Pepo Lappeenranta
۱
۰
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۶:۳۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
۰
۴
KPV Kokkola
Finished
۱۷:۳۰
TuPS
۰
۵
HJK Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
IFK Mariehamn
۱
۳
KuPS Kuopio
Finished
۱۹:۳۰
United States
USL Women
Miami AC (W)
۴
۰
Palm City FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Manhattan SC (W)
۷
۲
AC Connecticut (W)
Finished
۰۱:۳۰
Detroit City FC (W)
۲
۱
Midwest United (W)
Finished
۰۲:۳۰
Tennessee SC (W)
۲
۲
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۱:۳۰
Westchester Flames (W)
۱
۰
Cedar Stars (W)
Finished
۰۰:۰۰
Wake FC (W)
۰
۴
FC Carolinas (W)
Finished
۰۰:۰۰
Athens United (W)
۱
۳
Greenville Liberty (W)
Finished
۰۰:۳۰
Italy
Serie D
Citta DI Campobasso
۵
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division Women
Deportes Iquique (W)
۱
۱
Colo Colo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Union Espanola (W)
۴
۱
Universidad de Concepcion (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad de Chile (W)
۱
۰
Palestino (W)
Finished
۰۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۴
۰
Tabasalu Charma
Finished
۱۴:۳۰
Viimsi JK
۳
۱
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۴:۳۰
Harju Jalgpallikool
۶
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kwun Tong
۱
۱
Chelsea SS HK
Finished
۱۱:۰۰
Yau Tsim Mong
۴
۱
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
Tung Sing
۰
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۲
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Sparta Asia
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۰
Wing Go FC
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۲
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۲
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۴
Perth Redstar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
Patriotas FC
Finished
۰۱:۰۰
Foz do Iguacu
۲
۲
Rio Branco PR
Finished
۱۷:۳۰
Honduras
Liga de Ascenso
Juticalpa FC
۲
۱
Lone FC
Finished
۰۴:۳۰
China
League 2
Beijing Institute of Technology FC
۲
۰
Shaanxi Union FC
Finished
۱۲:۳۰
Hubei Istar F.C.
۰
۲
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۲:۰۰
Taian Tiankuang
۲
۰
Langfang City of Glory
Finished
۱۱:۳۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۲
Dalian Kuncheng
Finished
۱۵:۰۰
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
۳
۰
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Fylkir Reykjavik (W)
۱
۴
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Tindastoll/Hvot (W)
۱
۱
Vikingur Reykjavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Alajuelense (W)
۰
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۰:۳۰
Saprissa (W)
۳
۱
Dimas Escazu (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sporting FC (W)
۴
۱
Puerto Viejo FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Tsunami Azul (W)
۴
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
IF Karlstad
۲
۲
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
United IK Nordic
۲
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۷:۳۰
Pitea IF
۱
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Aimore
۰
۰
Futebol Com Vida
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Bage
۰
۰
Lajeadense RS
inprogress
۲۱:۳۰
EC Pelotas
۴
۱
Sao Gabriel
Finished
۰۰:۳۰
Esportivo Bento RS
۰
۰
GE Gloria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Slavia Mozyr
۰
۰
FC Minsk
inprogress
۲۰:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۰
۰
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
FC Smorgon
Finished
۱۶:۳۰
Chile
Liga Ascenso Women
San Marcos De Arica (W)
۱
۱
Deportes Copiapo (W)
Finished
۱۹:۳۰
O'Higgins (W)
۴
۰
Barnechea (W)
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۳
۱
Talaea El Gaish
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
U19 Championship
Millonarios U19
۲
۲
Boyaca FC U19
Finished
۱۹:۱۰
Aguilas Doradas U19
۵
۲
Leones U19
Finished
۰۰:۳۰
CD Ciclos U19
۵
۱
Turbo FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Vietnam
V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Bong da Hue
۲
۲
Da Nang
Finished
۱۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۷
۱
Verdal
Finished
۱۵:۰۰
Orkla
۰
۳
Rana FK
Finished
۱۷:۰۰
Sweden
Elitettan Women
Sundsvall (W)
۲
۲
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mallbackens IF (W)
۲
۱
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University FC (W)
۳
۳
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۳
۰
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
Gladesville Ravens (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۴۰
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۲
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University FC (W)
۳
۳
NWS Koalas (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۳
۱
Logan Lightning
Finished
۱۰:۱۵
Mitchelton FC
۲
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۳۰
Broadbeach United
۰
۳
Caboolture
Finished
۱۱:۴۵
United States
WPSL Women
Utah Avalanche (W)
۱
۱
La Roca FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Side FC 92 (W)
۰
۲
FC Wichita (W)
Finished
۰۲:۳۰
Utah Red Devils (W)
۳
۱
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
SF Elite (W)
۰
۱
FC Davis (W)
Finished
۰۱:۳۰
Arlington Soccer (W)
۰
۰
McLean Soccer (W)
Finished
۰۰:۳۰
Joy AC (W)
۱
۱
Saint Croix (W)
Finished
۰۱:۰۰
Jacksonville Armada U23 (W)
۰
۰
AGC Football (W)
inprogress
۲۱:۳۰
San Diego Parceiro LFC (W)
-
-
Albion San Diego (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۴
۱
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Atletico Votuporanguense SP
۲
۰
XV de Jau
Finished
۰۰:۳۰
Monte Azul SP
۰
۰
AA Francana
inprogress
۲۱:۳۰
Vocem
۰
۰
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland
Brisbane City
۰
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۰۸:۳۰
Sunshine Coast Wanderers
۲
۲
Redlands United
Finished
۰۸:۳۰
Brisbane Roar U23
۰
۵
Queensland Lions SC
Finished
۰۸:۱۵
Thailand
League 1 Women
Chonburi FA (W)
۲
۱
Chonburi Sports School (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۰
۷
Rosengard (W)
Finished
۱۴:۳۰
AIK (W)
۲
۱
Vaxjo (W)
Finished
۱۴:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۲
۱
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۱
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۵
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Nomme Kalju II
۵
۰
JK Trans Narva II
Finished
۱۴:۳۰
Pärnu JK
۲
۰
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۱
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
2. NL Promotion Playoffs
HNK Zadar
۲
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۹:۳۰
NK Uljanik
-
-
NK Slavonija Pozega
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
۰
۰
Santa Cruz RJ
inprogress
۲۱:۱۵
CAAC Brasil FC
۰
۰
EC Resende RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Campos AA
۱
۰
SE Paraty RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۲
۰
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۴:۳۰
IFK Osteraker FK
۱
۴
Skiljebo SK
Finished
۱۷:۳۰
Taiwan
Premier League
Ming Chuan University
۰
۱
Tainan City Steel
Finished
۱۴:۰۰
AC Taipei
۰
۱
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Taichung Futuro
۱
۰
Hang Yuen
Finished
۱۱:۰۰
Vikings-Play One FC
۰
۴
Taiwan Power Company
Finished
۱۱:۰۰
Norway
2. Division Avd. 1
Flekkeroy IL
۳
۳
Brann 2
Finished
۱۶:۰۰
Lysekloster
۴
۳
Brattvag
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Shashemene Kenema City
۰
۲
Ethiopian Medhin
Finished
۱۸:۳۰
Wolaita Dicha FC
۲
۱
Hadiya Hosaena
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۳
۱
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
Uruguay
Primera Division Women
Boston River (W)
۰
۰
Defensor Sporting (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Cheongju City FC
۱
۱
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Chungnam Asan
۰
۰
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Moreton City Excelsior (W)
۱
۰
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۰:۰۰
Capalaba (W)
۶
۲
Ipswich Knights (W)
Finished
۱۰:۳۰
Guatemala
Segunda Division
Gualan FC
۱
۱
FC LA Libertad
Finished
۰۵:۰۰
Australia
NPL Victoria U23
Heidelberg Utd U23
۳
۶
South Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
China
Super League Women
Henan Jianye (W)
۱
۱
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۱:۳۰
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Sports Lottery (W)
۲
۰
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۱
۳
FK Transinvest (W)
Finished
۱۲:۳۰
Macao
Elite League
CDF Benfica
۴
۳
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۳:۳۰
Cheng Fung
۲
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hogaborgs BK
۳
۰
IF Lodde
Finished
۱۴:۳۰
IFK Berga
۲
۰
Nosaby IF
Finished
۱۵:۳۰
Kristianstad FC
۲
۲
Rappe GOIF
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
1. Liga
Valmiera FC II
۲
۱
SK Super Nova
Finished
۱۷:۳۰
AFA Olaine
۳
۳
Ogre United
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
NPFL
Bayelsa United
۲
۱
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lagos FC
۲
۱
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Abia Warriors
۲
۰
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۲
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Enugu Rangers
۲
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Alta IF
۶
۱
Stjordals Blink
Finished
۱۹:۰۰
Strommen IF
۲
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Women
VfL Bochum (W)
۲
۱
1. FSV Mainz 05 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
CD Argentino Monte Maiz
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Club Atlético Germinal
۰
۰
Sol de Mayo
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Chivilcoy
-
-
Douglas Haig
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Camioneros
۳
۱
Huracan Las Heras
Finished
۱۷:۳۰
Club Circulo Deportivo
۰
۰
Club Cipolletti
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۰
۰
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۱:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Highlanders
۱
۱
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Zhetysu Taldykorgan
۲
۲
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FC Astana
۰
۱
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۸:۳۰
Elimai FC
۲
۲
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
Yelimay Semey
۲
۲
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1. Division Women
Ovrevoll Hosle (W)
۲
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
۲
۲
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt (W)
۳
۰
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۴:۴۵
Hoenefoss (W)
-
-
AaFK Fortuna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kolmonen
KPV Akatemia
۴
۲
FC Ylivieska
Finished
۱۶:۳۰
Villan Pojat
۰
۴
OsPa
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Baiano U20
EC Bahia U20
۱
۱
Vitoria Salvador BA U20
Finished
۱۵:۳۰
Femar U20
۵
۲
Picuiense U20
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Chungju Citizen
۰
۰
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Sejong Vanesse
۳
۱
Geoje Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Dangjin Citizen FC
۳
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Japan
Regional League
Kariya
۳
۲
Nagara Club
Finished
۰۸:۳۰
International Pacific University SC
۵
۰
Banmel Tottori
Finished
۰۸:۳۰
FC Ganju Iwate
۰
۴
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۴:۳۰
Fujieda City Hall FC
۰
۱
Yazaki Valente FC
Finished
۰۹:۳۰
Nakamura FC
۱
۶
R.Velho Takamatsu
Finished
۰۸:۰۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۱
۲
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۰
۱
Khangarid Klub
Finished
۱۱:۴۵
United States
National Premier Soccer League
First State FC
۳
۵
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۰۰
Apotheos
۴
۱
Bristol Rhythm AFC
Finished
۰۲:۳۰
Gios Lions SC
۳
۰
Ehtar Belleville FC
Finished
۰۳:۳۰
Milwaukee Torrent
۶
۰
CA Saint Louis
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۴
۰
Miami Dutch Lions FC
Finished
۰۲:۳۰
Kansas City Sol
۲
۱
Sunflower State
Finished
۰۳:۳۰
Denton Diablos FC
۱
۰
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
San Ramon FC
۱
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۳۰
Greenville United
-
-
Charlottetowne Hops FC
Finished
۰۰:۳۰
Kingston Stockade FC
۰
۱
New Jersey United AC
Finished
۰۱:۳۰
FC Monmouth
۳
۲
Philadelphia Union Ds
Finished
۰۱:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Quito FC (W)
۵
۱
Deportivo Cuenca (W)
Finished
۰۰:۳۰
LDU Quito (W)
۴
۱
Barcelona Guayaquil (W)
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
1. Division
FC Orsha
۱
۰
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۲
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۹:۳۰
Niva Dolbizno
۳
۱
Maxline Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۲
Fernando de la Mora
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Santani
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۴
۲
Launceston United U21
Finished
۰۵:۱۵
South Africa
Second League Women
Blue Birds FC (W)
۰
۰
University of Johannesburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blue Raycon FC (W)
۲
۰
Springs Home Sweepers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Diepkloof FC (W)
۳
۱
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۲
۲
Logan Lightning U23
Finished
۰۸:۰۰
Broadbeach United U23
۰
۴
Caboolture FC U23
Finished
۰۹:۳۰
Mitchelton U23
۳
۰
SWQ Thunder U23
Finished
۰۸:۱۵
United States
USL League One
Central Valley Fuego
۱
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۰۰
Brazil
Baiano 2
Jacobinense BA
۰
۰
AD Leonico
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria da Conquista
۰
۰
Fluminense De Feira
inprogress
۲۱:۳۰
Grapiuna AC
۰
۰
Galicia
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Santa Cruz CE U20
۰
۰
Petrolina U20
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Berazategui
۰
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۰
۰
Juventud Unida San Miguel
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Muniz
۰
۰
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universitario de Deportes (W)
۲
۰
Carlos Mannucci (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ayacucho FC (W)
-
-
FBC Melgar (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Bergdalens IK
۴
۲
Laholms FK
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۰
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
Premier League
EB Streymur
۱
۲
KI Klaksvík
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۰
۳
NSI Runavík
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Uniao Suzano SP U23
۰
۲
Maua SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia SP U23
۰
۲
Tanabi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
Rines SS WFC (W)
۲
۱
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Regional League
Anaza CF
۴
۱
UD Valle Frontera
Finished
۱۴:۳۰
Crevillente
۵
۲
Almazora
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Real Brasilia FC (W)
۱
۰
Flamengo RJ (W)
Finished
۰۳:۳۰
Gremio RS (W)
۰
۰
Cruzeiro (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro (W)
۰
۰
Kindermann (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۴
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadmeadow Magic (W)
۹
۰
Mid Coast (W)
Finished
۰۷:۳۰
New Lambton FC (W)
۴
۶
Charlestown Azzurri (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane City U23
۳
۵
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۴۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۱
۰
Redlands United U23
Finished
۱۰:۴۵
Brazil
Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۰
Nacional MG
Finished
۱۶:۳۰
SC Aymores
۱
۰
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
Valeriodoce EC
۲
۰
Nacional AC Muriae
Finished
۱۶:۳۰
Europe
Euro Group D
Poland
۱
۲
Netherlands
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۰
۱
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۱
۱
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۱
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۶:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۵
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Fiji
Premier League
Tailevu Naitasiri
۲
۴
Nadi
Finished
۰۲:۳۰
Suva
۰
۱
Ba FC
Finished
۰۴:۳۰
United States
UWS Women
Indiana Union (W)
۶
۰
Rockford Raptors (W)
Finished
۰۱:۰۰
Australia
NPL ACT
Yoogali SC
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۶:۴۵
Canberra Croatia
۳
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Tanzania
Premier League
Tabora United (Kitayosce)
۲
۰
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
۰
۰
CA Carlos Renaux
inprogress
۲۱:۳۰
Caravaggio FC
۳
۱
Blumenau EC
Finished
۱۷:۳۰
Santa Catarina Clube
۰
۰
Atletico Catarinense
inprogress
۲۱:۳۰
Lithuania
I Lyga
BFA Vilnius
۷
۰
FA Siauliai B
Finished
۱۸:۳۰
FK Ekranas
۲
۰
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۹:۳۰
FK Babrungas Plunge
۱
۰
Banga Gargzdai II
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
Croatia Cup Women
Dinamo Maksimir (W)
۲
۰
HNK Gorica (W)
Finished
۱۸:۳۰
Mozambique
Mocambola
Costa Do Sol
۳
۰
Baia Pemba
Finished
۱۶:۰۰
Poland
IV Liga
Unia Oswiecim
۰
۳
Poprad Muszyna
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۴
۲
North Lakes United
Finished
۱۰:۴۵
United States
NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
North Carolina (W)
۰
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Washington Spirit (W)
۱
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Reign FC (W)
-
-
Portland Thorns (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
New Zealand
Chatham Cup
Coastal Spirit
۱
۰
Nomads United
Finished
۰۴:۳۰
Napier City Rovers
۲
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۵:۳۰
Auckland City
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۵:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Newtown United FC
۰
۲
Bath United
Finished
۰۳:۳۰
Flow 4G Cayon Rockets
۴
۰
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۱:۳۰
Romania
Liga IV
ACS Iris Titulescu
۱
۱
Sparta Ramnicu Valcea
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Merlo
۰
۰
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
Peru
Reserve League
Cusco FC Reserves
۱
۲
Cienciano Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Austria
2. Landesliga
ESV Mürzzuschlag
۲
۱
SV Lassing
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Cup Women
Lusitano GC Evora (W)
۲
۲
JuveForce Ponte de Vagos (W)
Finished
۱۸:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
24 de Septiembre
۱
۲
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۳
UAI Urquiza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Newell's Old Boys (W)
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Tuggeranong United (W)
۱
۳
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۴
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۶:۱۵
Australian National University FC (W)
۰
۳
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Tasmania
South Hobart
۶
۰
Launceston United
Finished
۰۷:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Rosario Central
۰
۰
Barracas Central
Cancelled
۰۶:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Brazil
Matogrossense U20
Sport Sinop U20
۰
۱
Luverdense U20
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Ormeau FC
۲
۰
Palm Beach Sharks
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Cearense U20
АЕ Tiradentes U20
۱
۲
CEFAT Tirol U20
Finished
۱۶:۰۰
Cariri FC U20
۰
۱
Icasa CE U20
Finished
۱۶:۰۰
Paraguay
Championship Women
Club Guarani (W)
۰
۰
Libertad Limpeno (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands League Women
B36 Torshavn (W)
۱
۱
TB/FCS/Royn (W)
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Yaracuyanos FC
-
-
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Atletico El Vigia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Kenya
Super League
SS Assad
۲
۱
Mombasa Stars
Finished
۱۵:۳۰
Mully Children Family
۲
۳
Mulembe United
Finished
۱۳:۳۰
Migori Youth
۰
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
United States
NISA
Los Angeles Force
۳
۱
FC Arizona
Finished
۰۵:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Carolina Core
۱
۳
FC Cincinnati II
Finished
۰۳:۰۰
Thailand
League Cup
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Zanzibar
Premier League
Kipanga FC
۳
۳
Mafunzo FC
Finished
۱۶:۴۵
Chipukizi FC
۱
۱
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Uruguay
Amateur Cup
Ferro Carril de Salto
۰
۰
Atletico Arsenal
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Ipatinga FC U20
۰
۰
Coimbra EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Togo
Championnat National
Dyto FC
۰
۳
Tambo FC
Finished
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Samartex
۲
۰
Accra Lions
Finished
۱۸:۳۰
Dreams FC
۲
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۳
۱
Bofoakwa Tano
Finished
۱۸:۳۰
Medeama
۰
۱
Karela
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۲
۳
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
۵
۱
FC Chotebor
Finished
۱۸:۰۰
Ledec nad Sazavou
۱
۲
Sapeli Polna
Finished
۱۸:۰۰
TJ Sokol Bohunovice
۱
۶
Dolany
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Trebes
۳
۰
FK Jaromer
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Nevsova
۳
۲
SK Borsice
Finished
۱۸:۳۰
Touzim
۵
۴
Citice
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Ponte Preta AL U20
۰
۱
EC Guarany Alagoano U20
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Paranaense U20
Cascavel U20
۲
۰
Operario PR U20
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
-
-
Grotta (W)
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Molde FK 2
۰
۳
Ready
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Transinvest II
۴
۲
Dainava II
Finished
۱۲:۳۰
FK Silute
۳
۲
Suduva Marijampole II
Finished
۱۳:۳۰
FM Klaipedos
-
-
Lietava Jonava
Finished
۱۶:۳۰
FC Dziugas B
۰
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
University League
Thonburi University
۱
۰
Kasetsart University
Finished
۱۲:۰۰
Brazil
Paraibano U20
Auto Esporte Clube PB U20
۱
۰
AD Guarabira PB U20
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید